BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Angol tanulás hatékonyan? Nálunk lehetséges!

Közzétéve 2019. szeptember 16. 14:53-kor ebben a kategóriában:

Ha elhatároztad, hogy megtanulsz angolul, akkor minden bizonnyal fontos számodra, hogy az angol tanulás hatékonyan valósuljon meg, és a lehető legrövidebb idő alatt olyan tudásszintre kerülj, amivel már sikeresen teljesíteni tudsz, legyen az egy utazás, állásinterjú vagy nyelvvizsga. Ha gyors és eredményes tanulásra vágysz, akkor a BeHappy nyelviskola által nyújtott képzésekkel maximálisan meg leszel elégedve, hiszen egyedi módszerrel, szakmailag felkészült tanárokkal, és a hagyományostól teljesen eltérő oktatási rendszerrel sajátíthatod el a szükséges tudásanyagot.

Az angol tanulás hatékonyan is megvalósulhat

Sokan azt gondolják, hogy az angol nyelvvizsgára való felkészülés irdatlanul sok időt és energiát vesz el az ember életéből, és felnőtt korban már csekély esély van arra, hogy valaki elég ügyes legyen ahhoz, hogy sikeres vizsgával zárja le a tanulmányait. Ez a hiedelem még ma is annyira mélyen él a köztudatban, hogy emiatt sokan még csak el sem játszanak a gondolattal, mi lenne, ha beiratkoznának egy nyelvtanfolyamra? Olyan erős bennük a kudarctól való félelem, hogy inkább lemondanak arról, hogy valaha is megtanulják a nyelvet. A valóság azonban az, hogy az angol tanulás hatékonyan is megvalósulhat, amennyiben a megfelelő módszert választod.

A BeHappy nyelviskolában saját tempód szerint tudsz haladni

Ha te is tele vagy kételyekkel azzal kapcsolatban, hogy vajon meg tudsz-e felelni a követelményeknek, akkor a BeHappy nyelviskola számodra is megoldást hozhat, hiszen itt mindenki az egyéni igényei szerint alakíthatja az órarendet és saját tempójában tud haladni a tananyagban. Ezt a valóságban úgy kell elképzelni, hogy iskolánkban nincsenek csoportok, minden tanulónk a saját haladási programján halad a saját időbeosztásának és tempójának megfelelően. Ha tehát valaki lassabban vagy éppen gyorsabban halad mint a többiek, itt nem gond hiszen nálunk nem kell másokhoz alkalmazkodni.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Október 22-ig

 

AJÁNDÉK MUNKAFÜZETTEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás