BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol tanár Budapest avagy angol tanárt keresek!

Közzétéve 2019. március 8. 14:03-kor ebben a kategóriában:

Elhatároztad, hogy megtanulsz angolul és angol tanárt keresel?

Bizony sokan választják a magántanárral történő tanulást. Egy magán angol tanár óradíjjal általában magasabb, mint a hagyományos csoportos óráké, de mit tegyek, ha nem szeretnék csoporthoz igazod sem időbeosztásban sem pedig haladásban?

Iskolánk magánoktatással ugyan nem foglalkozik, de ajánlanánk egy egészen új módszert. Ez a módszer ötvözi a magántanár, az önálló tanulás, és a csoportos nyelvtanfolyam sikeres elemeit.

 A tanulás akkor lehet igazán eredményes, ha kellően hatékony, és ha a te oldaladról nézve rugalmasságot, szabadságot ad.  

Hogyan lehet hatékonyan, egyénre szabottan megtanulni angolul?

Iskolánkban akkor jössz órára, amikor akarsz, rugalmas időbeosztásban tanulhatsz. Reggel 9-től este 9-ig várunk hétköznap, ráadásul hétvégén is nyitva tartunk délelőttönként! Budapesten közlekedési csomópontok közelében helyezkednek el iskoláink, így könnyen meg tudsz közelíteni minket.

Diplomás angol tanáraink, és anyanyelvi tanáraink szakmailag hozzáértőek és felkészültek. Következetesek, kedvesek és rettenetesen jó fejek. J Egyéni haladási programot kapsz tőlünk, ami lépésről lépésre végigvisz téged a tananyagon. Angol tanáraink egyénileg elmagyarázzák neked, amit nem értesz, segítenek, hogy optimálisan és hatékonyan haladj a célod felé. Külön kiscsoportos szóbeli óráinkon életszerű feladatokon keresztül gyakorlod majd szóban a már megtanultakat.

Ahhoz, hogy ez a tananyag részeddé váljon elengedhetetlenek a pozitív, tanulásodat támogató körülmények. Ha te magad oszthatod be az idődet, ha nem kell másokhoz alkalmazkodnod tempóban vagy témában, akkor érezni fogod, hogy a lehető legjobb úton haladsz.

Anyanyelvi angol tanár Budapest területén - nálunk, rád vár!

Középfoktól kiscsoportos szóbeli kommunikációs óráinkon anyanyelvi tanáraink segítségével gyakorolhattok.

Az egyéni szintfelmérés után nyilvánvalóvá válik, hogy aktuálisan hol tartasz, már ami a nyelv elsajátítását illeti. Ezek után következhet a gyakorlat, aminek a körülményeit például időpont, haladási sebesség stb. te irányíthatod. Így olyan feltételek között lépkedhetsz célod felé, ami valóban a legtökéletesebb, személyre, vagyis igényeidre szabott.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás