BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol óra, egyéni tempóban!

Közzétéve 2018. október 10. 11:15-kor ebben a kategóriában:

Eddig nem tudtál megfelelő ütemben tanulni, mert zsúfolt időbeosztásod nem engedte és a fix csoportos angol óra időpontok miatt sokszor le kellett mondanod az angol órát?

Talán te is azok közé tartozol, akiknek nem sok ideje jut beilleszteni a mindennapokba az angol órákat.

Jó hírünk neked, hogy itt a BeHappy Nyelviskolában nem kell fix időpontokhoz alkalmazkodnod. Egyéni tempóban és saját időbeosztással vár az angol óra. Te magad írod nálunk az órarendet! Akkor jössz órára amikor e legmegfelelőbb számodra. Csapatunk azon dolgozik, hogy gyorsan és hatékonyan juss el célodhoz.

Hogyan lehetséges?

Iskolánkban nincsenek csoportok. Személyre szabottan, rugalmas órarenddel, saját tempódban tudsz haladni. Így nem kell másokhoz alkalmazkodnod sem a haladásban, sem pedig az időbeosztásban. Könnyen be tudod illeszteni az angol óra időpontokat akár munka, akár a tanulás mellé.

Tanárink az angol óra során egy kidolgozott haladási programon visznek  végig következetesen. Az a célunk, hogy semmi se maradjon ki a az angol tudásodból. Fontos számunkra, hogy az angol óra azért legyen, hogy aktív és használható angol nyelvtudást szerezz, szóban és írásban egyaránt.

Az angol óra, a mi értelmezésünkben….

Te határozhatod meg, hogy mikor jössz be órára. A saját idődet úgy oszthatod be, ahogy a legjobb, mi nem szólunk bele. A szintfelmérő megírása után egyénileg foglalkozunk veled. Óráink egyesítik a magán- és csoportos és az önálló tanulás sikeres elemeit. Középhaladó szint végétől  anyanyelvi tanáraink tartják a kiscsoportos szóbeli órákat,  vagyis valódi, gyakorlati, életszerű tudást szerezhetsz. Így legyen nyelvvizsga vagy új állás a célod, könnyen elérheted azt.

Jó fej, segítőkész, szakmailag hozzáértő csapatunk vár az angol órákon! J

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás