BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Angol nyelvvizsgák: több szinten, egyszerűen!

Közzétéve 2018. február 14. 14:56-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvvizsgák nem egyszer elérhetetlennek tűnnek. Mindegy, hogy alap vagy középfokról van szó. Annyi negatív előítélet épült be a köztudatba, hogy már azok is félnek az idegen nyelv elsajátításától, akiknek egyébként saját tapasztalatuk még nincsen. Ezeket a téves sztereotípiákat csak pozitív példák tudják ellensúlyozni.

Te milyen rendszerben tanulnál szívesen? Olyanban, ahol fix időponthoz ás másokhoz is alkalmazkodnod vagy olyanban, ahol megőrizheted a szabadságodat? Nyilván az utóbbira szavazol. Ám jogosan merülhet fel benned a kérdés, hogy a tanulás, a haladás hogyan szerepelhet egy lapon a rugalmassággal és kötetlen időpontokkal? Egyszerűen!

Több féle módszer létezik és mi is többfélék vagyunk. Fontos, hogy mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbb módszert a gyors haladáshoz, így az angol nyelvvizsgák közti döntés is könnyebb lesz. Iskolánkban Euro és Telc angol nyelvvizsgák közül választhatsz, erre a kettőre készítünk fel mindkét iskolánkban.  Ráadásul nálunk nem kell sem haladásban sem pedig időbeosztásban alkalmazkodnod  másokhoz.

Mi segítünk téged, hogy hatékonyan haladj az angol nyelvvizsgák felé!

Ha tudod, hogy a a megfelelő módszerrel tanulsz amely, rád hangolódik, és téged támogat, akkor egyszerűen megállíthatatlanná válhatsz!

Diplomás tanáraink segítségével olyan tempóban haladhatsz, ami tudásodnak, és egyéni elvárásaidnak maximálisan megfelel. Az órarendet te határozhatod meg, így az időbeosztás nehézsége sem merülhet fel, mint a nyelvórától eltántorító kifogás. Ilyen körülmények között igyekezetedet kizárólag siker koronázhatja!  🙂

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás