BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Angol nyelvtanulás kezdőknek!

Közzétéve 2018. augusztus 13. 11:32-kor ebben a kategóriában:

Az emberek, többségükben arra a kérdésre, hogy milyen a nem megfelelő angol nyelvtanulás kezdőknek azonnal tudnának válaszolni.

Hogy miért? Mert sokaknak csak negatív tapasztalataik vannak. Csoportos angoltanulásnál bizony előfordulhat, hogy ha párszor ki kell hagynunk egy-egy órát akkor a csoport lehagy minket és nehéz pótolni az anyagot.

Nehéz így megtartani a motivációt. Ha zsúfolt az időbeosztásunk esetleg választhatjuk azt, hogy magántanárhoz járunk. Mielőtt egy magas óradíjú angol magántanárhoz fordulnál, ajánlunk neked egy harmadik megoldást. A BeHappy Nyelviskolában kötetlen időbeosztásban jöhetsz tanulni. Ráadásul saját tempódnak megfelelően haladhatsz.

Iskolánkban nem kell csoportindulásra várnod, akár már másnap belevághatsz az angol nyelvtanulásba. Az angol nyelvtanulás kezdőknek is hatékony nyelviskolánkban, hiszen, ha ki kell hagyni esetleg egy órát az sem probléma a haladással kapcsolatban. Mivel tanulóink saját haladási programon haladnak így nálunk nem kell alkalmazkodnod másokhoz.

Bizony hosszabb kihagyás után mindig nehéz az újra kezdés, de nálunk az egyéni haladási programnak köszönhetően nem maradsz le az anyaggal, onnan tudod folytatni az angol nyelvtanulást ahol éppen tartottál.

A tökéletes angol nyelvtanulás kezdőknek, ha te oszthatod be az idődet, ha a saját szintednek és ütemednek megfelelően haladhatsz előre a tanulás útján, ha nem magolni, hanem tudást elsajátítani akarsz, akkor a legjobb helyen jársz. Nálunk hatékonyan, jó fej, segítőkész tanárokkal és sok odafigyelés mellett érheted el a célt az angol nyelvtanulással kapcsolatban!

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás