BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol nyelvtanulás Budapesten

Közzétéve 2016. december 19. 13:06-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvtanulás Budapesten könnyen elérhető, intenzív, és bevállalható.

Hogy ez alatt mire gondolunk?

Nos, a mai világban nyilván neked sincsen fixen szabadidőd. Nem tudod előre megmondani, hogy jövő héten mivel fogsz épp abban a pillanatban foglalkozni. Ez normális, ebben a túlhajszolt  világban meg pláne.

De akkor hogy zsúfold be a határidő naplódba az angolozást?

Nyelviskolánk erre a dilemmára kínál tökéletes megoldást! Az angol nyelvtanulás személyre szabott módszerrel elérhető Budapesten iskoláinkban. Akkor ugrasz be, amikor éppen alkalmas a számodra. Tehát kötetlen időbeosztásban tudsz jönni angolozni, mindössze annyi a kérésünk, hogy ezt egy nappal előbb jelezd számunkra.

Így zsúfolt időbeosztás mellett is lehetséges az  angol nyelvtanulás Budapesten.  Ám mindenki más szinttel, tudásanyaggal rendelkezik. Máshol lehet, hogy csoport indulásra kell várni, ám nálunk más a helyzet. Nálunk nincsenek klasszikus értelemben vett csoportok, mivel mindenki egyénileg halad a saját szintjének és időbeosztásának megfelelően. Nálunk nem kell alkalmazkodnod senkihez, saját képességeidnek megfelelően tudsz haladni a célod felé, saját  igényeid szerint. Úgyhogy azon sem kell aggódnod, ha az angol nyelvtanulást választod Budapesten iskoláinkban, hogy vajon melyik csoportba fogsz beférni, nálunk akár már azonnal elkezdheted az angoltanulást.

Hozzáértő tanáraink mellett anyanyelvi tanárok is segítik a haladásod. Kiscsoportos szóbeli órák segítségével, életszerű szituációkon keresztül gyakorolhatod a már megszerzett tudást.

Az angol nyelvtanulás Budapesten a BeHappy Nyelviskolákban rugalmas időbeosztásban, egyéni haladással vár. Iskolánkban minden adva van ahhoz, hogy jól érezd magad, s közben akadályok nélkül tudd elsajátítani az angol nyelv alapjait. Mindezt precízen, rugalmasan, rád hangoltan, kell még más az ideális angol nyelvtanuláshoz Budapesten?

Szerintünk már csak te hiányzol!

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

NYÁRI ANGOL TANFOLYAMOK

Július 26-ig ajándék munkafüzettel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás