BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Angol nyelvtani tesztek kidolgozása

Közzétéve 2017. április 21. 14:43-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvtani tesztek optimális kidolgozásához számos, céljaidat pártoló körülményre van szükséged. Az első, és egyben a legfontosabb, hogy a nyelvtanuláshoz kapcsolódó görcseidet felejtsd el. Nem kell azon aggodalmaskodnod, hogy a társaid milyen tempóban haladnak, vagy hogy vajon hogyan hozod össze sűrű beosztásodat a nyelviskolák kínálta menetrendekkel.

Nálunk itt a BeHappy Nyelviskolában az időbeosztásra és a saját, egyéni tempóra is megoldást találsz. Egyrészt nem veszünk el egy percet sem a szabadidődből. Akkor jössz órára, amikor neked a legalkalmasabb.

Ha mondjuk angol nyelvtani teszteket szeretnél kitölteni, de csak este marad rá időd, akkor bátran bejelentkezhetsz, és jöhetsz. Nincsenek ugyanis tipikus csoportok, akikhez alkalmazkodnod kellene. Többé már nem kell aggódnod, hogy a körülötted ülők vajon hol tartanak, s te mennyire vagy lemaradva, hiszen mindenki, így te is a saját tempód diktálta sebességgel haladhat a cél felé.

Nincsen kényszerítés, sürgetés, vagy más, a régi iskolával kapcsolatos félelmeket is előtérbe hozott sztereotípia. Az angol nyelvtani tesztek, segítenek a megfelelő szóbeli kommunikáció elsajátításában is. Iskolánkban anyanyelvi oktatók is dolgoznak azért, hogy minél jobban gyakorolhasd az angol nyelv elsajátítása. A nyelvérzék fejlesztéséhez hozzá tartozik a pozitív légkör, a megerősítő motiváció, és a kellő szabadság, melyekre ha rátalálsz garantált, hogy nyelvtanulásod sikerrel végződik majd.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás