BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol középfok, elérhető közelségben!

Közzétéve 2017. szeptember 21. 16:21-kor ebben a kategóriában:

Ha eddig azt érezted, hogy az angol középfok csak egy délibáb, amit soha nem érhetsz el, akkor jó hírünk van a számodra. Ez nem csak egy fel-felsejlő illúzió, hanem maga az elérhető, kézzel fogható valóság, aminek a megszerzésére te is könnyedén, egyszerűen képes vagy. Hogy hogyan?

Meg kell találnod azt a módszert, ami  a legmegfelelőbb számodra. Érdemes végig gondolni a célod az angoltanulással kapcsolatban és azt is, hogy  mi az ami az időbeosztásodba belefér.

Sokaknak  a rugalmasság, kötetlen időbeosztással történő tanulás a lista elején szerepel. Az idő kérdése mindig problémás.

Mikor érsz rá? Ez az, amit nehéz meghatározni, pláne egy fix időpontos csoportos tanulásnál. A munkaidőd, vagy épp a többi elfoglaltságod bizony jócskán leszűkíti a lehetőségeket.

Ahhoz, hogy könnyedén, hatékonyan elérd az angol középfokot elengedhetetlen a lelkesedés, a motiváltság, és persze az ezekből fakadó kitartás. Ám, ha túl gyors  vagy éppen lassú a haladási ütem, akkor veszíthetsz a lelkesedésből.

Tehát a rugalmasság elsőbbséget élvez! Nyelviskolánkban te határozod meg, hogy mikor tudsz jönni angolozni. Saját időbeosztásod szerint jöhetsz órára.  Mindennek tetejébe, egyéni szintfelmérést követően pont olyan ütemben haladhatsz a célod elérése felé, ami neked a legtökéletesebb, mindezt középhaladó szint felétől már anyanyelvi tanárok közreműködésével.

Tanáraink segítenek, hogy  gyorsan és hatékonyan juss el a nyelvvizsgáig és az angol középfokot sikeresen megszerezd!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

AJÁNDÉK TANKÖNYV

MÁJUS 21-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás