BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Angol kezdő feladatok hatékony megoldása

Közzétéve 2017. április 14. 14:40-kor ebben a kategóriában:

Az angol kezdő feladatokat bátran nevezhetjük a nyelvoktatás alap pilléreinek is. Az, hogy hogyan viszonyulsz a kihíváshoz, mely jelen esetben számodra az angol nyelv elsajátítása, nagyban függ attól milyen körülmények között, milyen erősségű feladatokat kapsz.

A hatékony nyelvtanulás egyik feltétele, hogy a magad tempójában tudj haladni a tananyaggal. Ne kelljen másokhoz alkalmazkodnod. A hagyományos csoportos nyelvoktatás egyik hátránya, hogy az egyéni különbségekre nem tud akkora figyelmet helyezni, másrészt az időbeosztás fix, előre meghatározott, és rugalmatlan, másrészt pedig azok, akik kicsit előbb, vagy hátrébb tartanak a tananyagban előnytelen helyzetbe kerülnek az angol órákon.

Az angol kezdő feladatokat akkor tudod gyorsan, precízen megoldani, ha a magad időbeosztásához alkalmazkodsz, azaz te határozod meg mikor szeretnél a nyelvvel foglalkozni. Valamint, ha a magad tempójában lépegetsz előre a nyelvérzék kifejlesztésének rögös útján. Lényeges, hogy ennek az útnak ne egyedül vágj neki, hanem legyen speciális, szakértő segítséged. Ha a fenti feltételek adottak, akkor már meg is indíthatod életedben a változást. J Ha elfoglalt vagy, ha amúgy nehezen alkalmazkodsz másokhoz, vagy ha nem szeretnél azon görcsölni, hogy a többiek épp hol tartanak az angol kezdő feladatok megoldásában, akkor legjobb, ha nyelviskoláinkat választod, ahol te osztod be a szabadidődet, s határozod meg tanulási sebességedet. A szakmai háttérről, a megbízható tanári segítségről pedig mi gondoskodunk, neked csak önmagadat kell elhoznod, és persze a tudásszomjadat.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás