BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol céges nyelvtanfolyam!

Közzétéve 2018. október 24. 10:57-kor ebben a kategóriában:

Nehezen szólalsz meg idegen nyelven a munkahelyeden?

Görcsbe rándul a gyomrod, ha angolul kell megszólalnod?

Sok mindent megértesz, de a kommunikáció a gyengeséged?

Ne aggódj, van megoldás. Olyan angol tanfolyammal várunk ahol motiváló, barátságos környezetben, saját időbeosztásodnak megfelelően tudsz órára járni. Saját tempódban tudsz haladni a tananyaggal, egyéni haladási program segítségével.

Csoportos céges angol nyelvtanfolyam a cég szervezésben tapasztalataink szerint nem mindig a leghatékonyabb megoldás. Sokszor a tanfolyam akkor is elindul, ha a résztvevő kollégák nincsenek azonos szinten. Tudjuk, hogy sok tanuló számára rossz élmény, ha a csoport többi tagja jobban vagy esetleg rosszabbul halad nála. Így nehéz a céges nyelvtanfolyamon való hatékony haladás. Hiszen, ha gyorsabban halad a csoport akkor nehéz felvenni a fonalat vagy ha lassabban haladnak a többiek akkor gyakran hátráltatva érezheti magát aki gyorsabban tudna haladni.

Bizony nagyon demotiváló lehet, ha az ember úgy érzi nem megfelelően halad.

A BeHappy-ben minden tanuló egyéni haladási programon halad a saját időbeosztásának megfelelően. Így nem kell másokhoz alkalmazkodniuk tanulóinknak. Mindenki a saját képességeinek megfelelően, a leghatékonyabban tud haladni a célja felé.

Nálunk az angol céges nyelvtanfolyam tényleg személyre szabottan tud működni. Minden kolléga a saját szintjén, tudásának megfelelően halad, a saját időbeosztásának megfelelően.

Cégek számára fontos, hogy a munkatársak ne csak látogassák az órákat, hanem használható nyelvtudásra tegyenek szert. Ezért iskolánkban következetes a számonkérés. Tanulóinkat minden tankönyvi lecke végén szóban és írásban is teszteljük. Megbizonyosodunk  afelől, hogy a nyelvtant és a szókincset is elsajátították és használni is tudják a begyakorolt anyagot. Ráadásul minden tankönyv végét is egy házi szintzáró vizsgával zárjuk le.

Ha elsajátítod az angolt, akkor olyan magabiztosságot nyerhetsz, mely segíthet abban, hogy szakmai elképzeléseidet akadálytalanul valóra váltsd, s hogy előremeneteledet ne gátolja meg semmilyen, kívülről érkező nehézség, például a hiányos nyelvtudás.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

TAVASZI KEDVEZMÉNY

MÁJUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás