BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angol alapok elsajátítása

Közzétéve 2017. november 5. 11:36-kor ebben a kategóriában:

Minden kezdet nehéz, tartja a mondás, de a valóságban leginkább az elhatározás okozhat kihívást. Ha eldöntötted, hogy itt az ideje az angol alapok elsajátításának, akkor már senki, és semmi nem állhat az utadba. Természetesen ahhoz, hogy elképzelésedet akadályok nélkül végig tudd vinni, s céljaidat eredményesen meg tudd valósítani, olyan környezetre van szükséged, mely maximálisan támogat az utadon. Azaz, ha saját órarenddel  és saját tempódnak megfelelően tudsz haladni, másokhoz való alkalmazkodás nélkül. A rugalmasság  az időbeosztásod szempontjából sem mellékes. Nyilván a mindennapok rohamában nem vagy ellátva milliónyi óra szabadidővel. Ezért is fontos a kötetlen, egyéni órarend, hogy saját tempód és időbeosztásod szerint tanulhasd az angol alapjait.

Nálunk a lehető legjobb helyen jársz, ha úgy szeretnéd fejleszteni magadat, hogy közben meg tudod tartani a munka, tanulás, szabadidő közötti egyensúlyt. Így az angol alapok elsajátítási is bele tud férni az időbeosztásodba.

 Nálunk te írod az órarendet, rugalmas időbeosztásban tudsz jönni hozzánk angolozni akkor amikor számodra a legmegfelelőbb.

Az angol alapok nálad kezdődnek!

Milyen szinten vagy jelenleg? Milyen gyorsan kívánsz haladni a nyelvtanulással? Mikor van időd arra, hogy az angolozást életed részévé tedd? Kérdések, amikre csak te adhatod meg a választ.

Az egyéni haladási program és rugalmas órarend segít neked, hogy hatékonyan és gyorsan haladj az angol alapok elsajátításában.

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

TAVASZI KEDVEZMÉNY

MÁJUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás