BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

Alapfokú angol – csak egyszerűen!

Közzétéve 2017. szeptember 14. 16:18-kor ebben a kategóriában:

Minden kezdet nehéz, tartja a régi mondás, de nem kell, hogy ez a nyelvtanulással is így legyen!

Az alapfokú angol megmutatja neked, hogy milyen szépségeket rejt az idegen nyelv ismerete, és természetesen bevezet az angol rejtelmeibe. Bátran nevezhető csalinak is, amit ha megízlelsz biztos, hogy rákapsz. Sok félelem, felesleges aggodalom, és megannyi sztereotípia lengi körbe ezt a területet. Van, aki azért mond le viszonylag hamar arról, hogy nyelveket tanuljon, mert nincs ideje, nincs lehetősége, nincs motivációja, egyetlen valamije van, korlátlan mennyiségben, kifogása. Nincs mese, ahogy az élet más részein, itt is bele kell vágni, meglátva a nyelvtanulás szépségét. Persze ehhez olyan körülmények szükségesek, amit segítenek abban, hogy céljaidat elérd.

Az alapfokú angol oktatása nyelviskolánkban egyéni ütemben, kötetlen időbeosztásban történik, hogy a te időbeosztásodnak és képességeidnek legmegfelelőbben tudja hatékonyan és gyorsan haladni . Mivel mindenki más, még alap szinten is ezért az a legideálisabb, ha a tanulók, egyéni felmérést követően a maguk tudásához mérten haladnak tovább. Ez a motiváltság miatt sem egy utolsó szempont, mivel nálunk nem kell másokhoz alkalmazkodnod sem időbeosztásban sem pedig haladásban, ezért a leghatékonyabban haladhatsz az  alapfokú angol elsajátításában. Az a tény, hogy mindezt az időbeosztásodhoz hangolva lépheted meg segíthet, ha az időbeosztásod zsúfolt. Így ha eddig folyamatosan szélmalomharcot vívtál az időért és képtelen voltál beiktatni az életedbe az alapfokú angolt akkor végre ez az akadály is elhárult. J

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

Bezárás



A

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás