BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

A sikeres középfokú angol nyelvvizsga elérhető közelségben!

Közzétéve 2019. április 25. 14:09-kor ebben a kategóriában:

A sikeres középfokú angol nyelvvizsga sok tanulónk számára az elsődleges cél az angoltanulással kapcsolatban. Van akinek diplomához, de van akinek a munkájához szükséges. Bizony sok olyan történetet hallunk, hogy  többször próbálkozott  már az illető a középfokú angol nyelvvizsgával, de mégsem járt sikerrel. Pár ponttal csúszott le vagy a középfokú angol nyelvvizsga szóbeli része sikerült, vagy csak az írásbeli. Nagyon fontos, hogy első körben a nyelvvizsgához szükséges szintet sajátítsuk el. Hiába oldjuk meg az összes vizsgasort, ha a biztos, erős középfokú szint alatt vagyunk. Iskolánkban előszőr  egy szintfelmérő segítségével nézzük meg, hogy rendelkezel-e a szintnek megfelelő tudással. Ha igen, egy próbanyelvvizsga következik, így biztos képet kapunk az angol nyelvtudásod szintjéről illetve látjuk, hogy még mit kell tenned a sikeres középfokú nyelvvizsga érdekében.

Iskolánkban Euroexam Nyelvvizsgára készítünk fel. Nyelvvizsga felkészítőnkön a vizsga előtt 10 héttel indul a célirányos felkészülés a középfokú angol nyelvvizsgára. Heti két órában begyakoroljuk az összes írásbeli Euro nyelvvizsga típusfeladatot. Megvizsgáljuk milyen technikákkal lehet a leggyorsabban és leghatékonyabban ezeket megoldani. Nagyon büszkék vagyunk hiszen iskolánkban 90 %-os a nyelvvizsgasiker-arány.

Hogyan tegyek sikeres középfokú angol nyelvvizsgát, ha zsúfolt az időbeosztásom?

Iskolánk célja, hogy téged könnyedén és hatékonyan juttasson el a célodig. Ha ez a középfokú angol nyelvvizsga megszerzése, akkor nincs más hátra, mint előre. Először írnod kell egy szintfelmérőt, a teszt kitöltése után mi pontos képet kapunk arról, hogy te éppen most hol tartasz, s ennek megfelelően már át tudjuk beszélni mennyi idő és energia eljutni a középfokig.

Az időd beosztása a következő kényes kérdés, mert az nem lehet vita tárgya, hogy a sikeres nyelvvizsga megszerzéséhez elengedhetetlen a folyamatos gyakorlás. Ha előre megszabott időpontokhoz kell alkalmazkodnod akkor jogosan érezheted azt, hogy ez neked így nem jó, nem megoldható.

A BeHappy Nyelviskolában nincsenek csoportok, minden tanulónk egy saját haladási programon halad a szintjének és időbeosztásának megfelelően. A rugalmas órarendnek köszönhetően tanulóinknak nem kell másokhoz alkalmazkodniuk. Így könnyen, gyorsan és hatékonyan haladhatnak céljuk felé.

 

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás