BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

A sikeres B1 nyelvvizsga

Közzétéve 2018. október 17. 10:52-kor ebben a kategóriában:

Első körben vedd fel a kapcsolatot oktatásszervezőinkkkel. Angol nyelviskolánkban ingyenes szintfelmérővel várunk. Ha már tanultál angolul, először felmérjük a kezdési szintedet. Majd oktatásszervezőink egy  teljes körű tájékoztató keretein belül, megmutatják neked, hogy hogyan is működik nyelviskolánk. Segítenek megtalálni számodra a legmegfelelőbb, leghatékonyabb bérletcsomagot. Amivel gyorsan és eredményes tudod elérni a B1-es nyelvvizsgát!

Az órarend kialakítása fontos pontja az  angoltanulásnak, mivel sokan igen zsúfolt időbeosztással rendelkezünk. Ha az elfoglalt mindennapok miatt nem tudsz fix napokon járni tanfolyamra, nálunk az sem okoz gondod. Személyre szabott módszerünknek köszönhetően, rugalmas órarenddel tanulhatsz angolul, kötetlen időbeosztással tudod elérni a B1 nyelvvizsga szintet.

Ha eddig attól tartottál, hogy ha belevágsz a tanulásba, akkor majd mások tudásához kell alkalmazkodnod. Lehet, hogy a csoporttagok többsége alacsonyabb szinten van nálad, akkor unalmasnak, lassúnak találhatod az órákat, míg ellenkező esetben csak kapkodhatod a fejedet, hogy hol is vagy és hogyan tudnál felzárkózni. A BeHappy Nyelviskolában egyéni tempóban, saját időbeosztásod szerint haladhatsz az anyaggal. Így másokhoz alkalmazkodás nélkül, hatékonyan érheted el a kitűzött célt.

Nyelvvizgsafelelőseink segítenek a B1 nyelvvizsga letételében. Tanfolyami bérletrendszerünknek köszönhetően, te mondod meg mikor jönnél órára. Így a B1 nyelvvizsga felkészülés hozzád igazodik, saját tempódban és időbeosztásodban készülhetsz fel rá, így biztosan sikeres nyelvvizsgát fogsz tenni!

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás