BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

A sikeres angol nyelvvizsga!

Közzétéve 2019. március 1. 14:55-kor ebben a kategóriában:

Az angol nyelvvizsga sok tanulónk célja, diploma megszerzéséhez, továbbtanuláshoz, jobb munka megszerzéséhez…

Első körben egy szintfelmérővel kezdünk, hogy felmérjük a már megszerzett tudást. Megnézzük mennyi idő és energia eljutni a közép vagy felsőfokú nylevvizsgáig. Ezután tanulóink kötetlen időbeosztással és egyéni haladással juthatnál el a kitűzött célig. Így saját tempójukban a legoptimálisabban tudnak haladni, másokhoz való alkalmazkodás nélkül.

Módszerünk az írásbeli gyakorláson felül nagy hangsúlyt fektet a szóbeli gyakorlásra is, hogy aktív használható nyelvtudást szerezz. Külön csoportos kommunikációs órákon gyakorolhatod életszerű feladatokon keresztül a már megszerzett tudást. Szintednek megfelelő órákon szerezhetsz rutint az angolban. Középfokú szinttől ezeken az órákon anyanyelvi tanárokkal gyakorolhatsz. Saját órarendet szerint, rugalmas időbeosztásban tanulhatsz, hogy a lehető leggyorsabban eljuss a kitűzött cél a sikeres angol nyelvvizsga felé. Ha eljutottál egy bizonyos szintig akkor elérkezett a próbanyelvvizsga ideje! Próbanyelvvizsga megírás után javasoljuk, hogy elkezdhetsz-e felkészülni az angol nyelvvizsgára vagy még szükséged van egy kis gyakorlásra, hogy biztos alapokkal kezdhess el felkészülni az angol nyelvvizsgára. Külön kiscsoportos nyelvvizsga felkészítőnkön, típusfeladatok begyakorlásával segítünk, hogy eljuss a sikeres angol nyelvvizsgáig. Sok tanulás és kitartó gyakorlás után a 10 hetes felkészítő végén diákjaink készen állnak, hogy levizsgázzanak. Amire nagyon büszkék vagyunk, hogy 90 %-os a nyelvvizsga siker aránya iskolánknak.

Az angol nyelvvizsga életrevaló tudáshoz segít hozzá!

A legjobb cél nem a nyelvvizsga elérése és kipipálása, hanem a sikeres teljesítésen túl a világ megismerése, vagyis olyan tudásanyag elsajátítása, ami az életre hangol és biztos tudással mehetsz el akár egy külföldi útra vagy egy állásinterjúra.

Nálunk te oszthatod be az idődet, ahogy a haladási sebesség is tőled függ. Gyere és tanulj angolul személyre szabott módszerünkkel!

Címkék:

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Szeptember 24-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVvel várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás