BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

A nyelvtanulás örömmel!

Közzétéve 2018. július 24. 15:57-kor ebben a kategóriában:

Nem mindegy, hogy mi jut eszedbe arról, hogy nyelvtanulás.

Mi is az, ami először eszedbe jut róla?

Az, hogy már nagyon régen tanulod az angol nyelvet, de még mindig nem érted el a célodat, még mindig félsz megszólalni, ha egy turista útbaigazítás kér tőled. Rengetegszer belevágtál már  a nyelvtanulásba, de az időbeosztásod, munkát miatt mindig újra és újra kellett kezdened.

Fantasztikus érzés megismerni egy kultúrát, egy nyelvet, természetesen az a legjobb, ha a nyelvtanulást örömmel teszed. Ha mind haladásban és időbeosztásban a legmegfelelőbb módszert találod meg és nem kell abbahagynod az időbeosztásod miatt.

A nyelvtanulás öröm, ráadásul itt a BeHappy Nyelviskolában kötetlen időbeosztással tanulhatsz angolul.

Iskolánkban nincsenek csoportok, minden tanulónk a számára legmegfelelőbb időpontban vághat bele az angol nyelvtanulásba. Nálunk nem kell csoportindulásra várnod, csoporttársakhoz sem kell igazodnod. A nyelvtanulás nálunk saját tempóban zajlik, időbeosztásodnak megfelelően.

Így igazán hatékonyan és örömmel tudsz angolozni. Nem kell senkihez sem alkalmazkodnod,  a saját, egyéni tempód szerint haladhatsz.

Gyere és nézd meg, hogy milyen nálunk a nyelvtanulás!

Segítünk felmérni a szinted. Majd a szintednek megfelelő könyvön indulhat a nyelvtanulás. Különböző intenzitású bérletcsomagok közül tudsz választani, így biztosan megtalálod azt ami a munkát vagy a suli mellett ideális lehet a számodra. Várunk!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 28-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás