BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

A nyelvtanfolyamok csak rád várnak!

Közzétéve 2017. augusztus 31. 14:51-kor ebben a kategóriában:

A nyelvtanfolyamok új lehetőségeket kínálnak neked. Lehetőséget  arra, hogy megismerj egy új kultúrát. Esélyt arra, hogy kinyíljon előtted a világ.

Kár lenne tagadni, hogy napjainkban központi szerepet játszik a nyelvek ismerete. Mind a munkahelyeken, mind a hétköznapi életben egyre több színtéren hallani angol szavakat. A kifejezések olyannyira jelen vannak beszédünkben, hogy a magyar nyelvbe is be-be tagozódott egy-egy szó, mondattöredék. Tagadhatatlan tehát az angol karakteres, markáns jelenléte, s kár lenne emellett szó nélkül elmenned. Nem késő elkezdeni, mindig a most, a legjobb pillanat. A nyelvtanfolyamok nincsenek korhoz kötve. Ha úgy érzed, kinőtted már az iskolapadot, s nem tudnál egy újabb, korlátozó rendszerbe beleszokni, akkor megnyugtatunk. Iskolánkban kötetlen időbeosztással , egyéni tempóban tudod elsajátítani az  angol nyelvet.

Nálunk az a cél, hogy a céljaidnak megfelelően tudj hatékonyan ás eredményesen haladni. Saját haladási tempóban tanulhatsz , hiszen mindannyian merőben különbözőek vagyunk. A BeHappy-ben nem kell másokhoz alkalmazkodnod, nem kell csoportindulásra várnod. Egyéni programon tanulhatsz és bármelyik nap elkezdheted a tanulást.

A nyelvtanfolyamok a BeHappy-ben azzal kezdődnek, hogy felmérjük aktuális szinted. Megnézzük mennyi idő és energia elérned a kitűzött célt. Segítünk kiválasztani a számodra legmegfelelőbb bérletcsomagot. Nyelvtanfolyamok rugalmas órarenddel, egyéni haladással várnak iskolánkban. Jelentkezz oktatásszervezőinknél és indulhat is az angoltanulás!

Címkék:

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

AJÁNDÉK TANKÖNYV

JÚNIUS 7-ig

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás