BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

A kreatív nyelvtanulás sikerének titka

Közzétéve 2018. február 21. 14:58-kor ebben a kategóriában:

Miért olyan hihetetlenül népszerű a kreatív nyelvtanulás?

Nos, sokáig a tanulás – témától függetlenül – kötöttséget jelentett. Olyan tevékenységet, amit szabályok határolnak be, és amihez teljesítési kényszer kapcsolódik. Nyilván napjainkban is vannak olyan intézmények, melyek a hagyományos alapokra építkezve, továbbra is hasonló elvek szerint működnek. De az oktatás rengeteget változott, s az izgalmasan új szemléletek megannyi pezsdítő lehetőséget hoztak magukkal.

A nyelvtanulás tipikusan olyan terület, ahol sok féle módszer közül választhatsz. Ilyen a magántanár, csoportos óra, skype-os oktatás stb. Fontos, hogy megtaláld azt a formáját a kreatív nyelvtanulásnak ami a leginkább megfelelő a számodra.

Itt a BeHappy-ben személyre szabott módszerrel tanulhatsz. Rugalmas órarenddel így nem okozhat gondot, ha  esetleg zsúfolt az időbeosztásod. Nálunk munka vagy tanulás mellett is meg tudsz tanulni angolul.  Az egyéni haladásnak köszönhetően nem kell másokhoz alkalmazkodnod.

A kreatív nyelvtanulás csupa szórakozás!

A kreativitást fűszernek is tekintheted. Ha a konyhában készülne az angol nyelvlecke, akkor az ötletesség „só” képében kerülne a receptúrába. Mindennek ez ad ízt, karaktert, és markánsságot.

Ahol helyet kaphat a játékosság, ahol a korlátokat felváltják a lehetőségek, ott az ember kiteljesedhet. Az angolozás pillanatok alatt tanulásból szórakozásba válthat át! Márpedig, ha nem kötelességként, nem teljesítendő feladatként éled át a nyelvtanulást, akkor bizony a folyamat hihetetlenül felgyorsulhat. A céljaidat olyan könnyedén érheted el, amiről álmodni sem mertél. Ráadásul közben megtapasztalhatod azt, az egyébként sokszor ismételgetett mondást, hogy maga az út a cél, vagyis a nyelvtanfolyam minden perce igazi ajándék.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

November 23-ig

 

AJÁNDÉK TANKÖNYVVEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás