BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

A kreatív nyelvtanulás csodákra képes!

Közzétéve 2018. szeptember 24. 14:47-kor ebben a kategóriában:

A kreatív nyelvtanulás egyik legnagyobb pozitívuma, hogy örömöt jelent: neked. Minden pillanata érdekes, izgalmas és lebilincselő. Tulajdonképpen már az első percben elfelejtheted, hogy tanulásról van szó, mert sokkal inkább kalandnak, kihívásnak és izgalmas felfedezésnek érezheted az egész folyamatot. Erre képes a kreativitás: átszínez mindent.
Ha még élénken élnek benned a hagyományos oktatási módszerek, ha eddig azt hitted, hogy a nyelvtanulás lemondásokkal és állandó alkalmazkodással jár, akkor elérkezett az idő, hogy egy teljesen más, újító szemlélettel ismerkedj meg.

Hogyan működik a hagyományos csoportos tanulás?

Fix időpontok mellett, idomulnod kell mások időbeosztásához és ugyanígy alkalmazkodnod kell a haladásban is hozzájuk. Ha picit lassabban haladsz az átlagnál akkor lemaradhatsz az anyaggal vagy éppen nem tudsz gyorsabban haladni pedig képes lennél rá.

Ehhez képest mit kínálunk mi neked?

Egyéni haladást és órarendet! Az idődet nem mi osztjuk be neked, hanem te tervezheted meg a napjaid alakulását. Akkor jössz órára, amikor kényelmes, amikor megteheted. Így akár iskola vagy munka mellett is beillesztheted az angoltanulást az életedbe. Nálunk saját tempódban tudsz haladni, így motiváltan saját képességeidnek megfelelően tudsz haladni a kitűzött cél felé.

Az egyéni szintfelmérés során megállapítjuk, hogy éppen aktuálisan hol állsz, és ennek megfelelően vágunk bele a közös útba, hogy minél hatékonyabban, telve élményekkel elérjük a célodat. Az egyik kulcs abban, hogy ezek az alkalmak tanórából izgalmas tapasztalatokká váljanak a kreativitás.

A kreatív nyelvtanulás magával ragad!

Ha megtapasztalod, hogy milyen felemelő érzés úgy elsajátítani egy nyelvet, s vele együtt megismerni egy kultúrát, hogy saját tempódban tanulhatsz, hogy te magad alakítod ki az órarendedet, akkor rádöbbenhetsz arra, hogy a nyelvtanulás, megfelelő feltételek mellett igazi kreatív utazás.

SZÓLJ HOZZÁ!

Az e-mail címed nem kerül publikálásra. A kötelezően kitöltendő mezőke * karakter jelöli.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI és NYÁR VÉGI ANGOL TANFOLYAMOK

Augusztus 21-től szeptember 10-ig

ajándék tankönyvvel várunk!

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás