BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre
header image

A kreatív nyelvtanulás alapjai

Közzétéve 2017. június 27. 10:56-kor ebben a kategóriában:

A kreatív nyelvtanulás akkor valósul meg, ha néhány alapvető pillér a helyére kerül. Ezek azok a feltételek, melyek megteremtik végül a tökéletes légkört, a lehető legideálisabb környezetet ahhoz, hogy az angol nyelv elsajátítása kikapcsolódássá váljon az életedben.

Az első, és legfontosabb, hogy mindig a szintednek megfelelően haladhass előre. Ha nem megfelelő szintről indulsz az hátráltathatja a haladásod és nem lesz sikerélményed. Viszont, ha ott mehetsz előre a tanulás útján, ahol a te szintednek a legoptimálisabb, akkor hatékonyabbá válik az angol elsajátítása, miközben sikerélménnyel gazdagodsz.

A második lényeges elem, hogy a kifogások ne kaphassanak teret a mindennapjaidban, ehhez azonban az időbeosztásodat úgy kell összehangolnod a teendőiddel, hogy minden beleférjen. Az angol is. Azaz olyan nyelviskola a célszerű számodra, mely biztosítja a kreatív nyelvtanulást, rugalmas órarendet biztosít számodra. Ha ugyanis a rendelkezésedre álló szabadidődet úgy oszthatod be, ahogy az számodra a legkényelmesebb, akkor egészen biztos, hogy könnyebben tudod venni a rád váró akadályokat. Nem leszel folyamatos rohanásban, nem kell kapkodva az órádat nézned, egyik helyről a másikra szaladva. Ott tudsz lenni, maximális jelenléteddel az adott szituációban.

Végül, de korántsem utolsó sorban a kreatív nyelvtanulás harmadik eleme, ami mindent ténylegesen megalapoz a hozzáértő, szakmailag felkészült tanári csapat. Összeszokott tanári csapatunk segít a megfelelő haladásban.

Nyelviskolánk pontosan ezen alappillérek mentén épül fel, s ezeket megteremtve kínál számodra lehetőséget a könnyű, problémamentes nyelvtanulásra.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.

BezárásA

K

C

I

Ó

 

ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK

 

 

Október 22-ig

 

AJÁNDÉK MUNKAFÜZETTEL várunk!

 

Tanulj rugalmas órarenddel, egyéni haladással!

5-40% kedvezménnyel!


Bővebb információt kérek!

A weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmény javítására, kérem fogadja el a cookie-k használatát a gombra kattintva. További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás