BeHappy Pest: Ferenciek terétől és az Astoriától 1 percre | BeHappy Buda: Mammut-tól 1 percre

Angolul szeretnél tanulni?

Válaszd a BeHappy személyre szabott módszerét!

Rugalmas órarenddel, egyéni haladási tempóban tanulhatsz angolul!

nevtelen-1

 

       Vágj bele most az angoltanulásba!

      

           ŐSZI ANGOL TANFOLYAMOK 5-40% KEDVEZMÉNNYEL!

            Ráadásul, most októberben MUNKAFÜZETED AJÁNDÉKBA kapod tőlünk!*

 Nálunk nem kell csoportindulásra várnod!

Már másnap belevághatsz a tanulásba!

   JELENTKEZEM 

Árak, kedvezmények»

Tanfolyam kezdés»

Egyéni tempó:

Mivel nyelviskolánkban nincsenek csoportok, így nem kell mások tempójához alkalmazkodnod, minden új anyaghoz és feladathoz annyi időt és segítséget adunk neked, amennyi az eredményes, hatákony haladásodhoz szükséges!

 

Rugalmas órarend:

Nyelviskolánkban nem kell fix időpontokhoz igazodnod! Angol  óráidat saját időbeosztásodhoz igazíthatod, s ezt elég 24 órával korábban jelezned nekünk!

 

 

 

Barátságos légkör, hozzáértő tanári csapat:

Tanári csapatunk azon dolgozik, hogy gyakorlati nyelvtudást szerezz, s könnyedén használd azt akár munkahelyeden, külföldön, vagy akár a nyelvvizsga bizottság előtt. Segítve irányítjuk tanulásod, ha valamit nem értesz, vagy elakadsz, mindig ott van  egy tanár a közeledben. Folyamatos visszajelzést kapsz, és módod van a tanárral négyszemközt gyakorolni.

Szóbeli órák:

Már kezdő szinttől külön hangsúlyt fektetünk a szóbeli gyakorlásra.  Csoportos kommunikációs óráinkon életszerű gyakorló feladatokon keresztül szerezhetsz rutint, és a szintednek megfelelően használhatod a megszerzett tudásodat. Középhaladó szint felétől  ezeken az órákon angol anyanyelvi tanárral gyakorolhatsz.

 

 

   ÉRDEKEL A TANFOLYAM 

 

 

*Bővebb információért érdeklődj oktatásszervezőinknél akik ingyenes szintfelméréssel és tájékoztatással várnak. Megmutatjuk iskolánk módszerét és segítünk, hogyan és mennyi idő alatt érheted el a célod az angollal!

BezárásA

K

C

I

Ó

 

Tanulj rugalmas órarenddel,

egyéni haladással,

 

5-40% kedvezménnyel!

Kezdd el most!


Bővebb információt kérek!

A weboldal használatának folytatásával Ön elfogadja a cookie-k használatát További információk

A cookie beállítások ezen a weboldalon "cookie-k engedélyezve" beállításon vannak, hogy a lehető legjobb böngészési élményt nyújthassuk Önnek. Ha Ön folytatja ennek a weboldalnak a használatát anélkül, hogy megváltoztatná a cookie beállításokat, vagy az alábbi "Elfogadom" gombra kattint, akkor Ön hozzájárul a fentiekhez.

Bezárás